Posty: 2958

Skąd: Skarżysko , Kraków

PostWysłany: Śro 1:22, 15 Lis 2006    Temat postu: MŚ siatkarzy...

Z góry proszę o potraktowanie mojej prośby poważnie:

Jak zapewne niektórzy wiedzą, zbliżają się Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn i mam sprawę: czy ktoś mający telewizornię tu w Krakowie może mnie przygarnąc najpierw na dwie nocki (z pobudką o 5 rano, bo o tej godzinie grają nasi 17,18.XI), a później jakoś rano bym doczłapywał, bo grają o 8 rano 19,21.XI no i jeszcze na koniec grupy grają 22.XI o 10 rano.

Błagaaaaaaaaam ;)
pawell
alkoholik

Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 498

PostWysłany: Śro 2:07, 15 Lis 2006    Temat postu:

no tez bym obejrzal...;/ ze tez to u skosnookich jest i nie ma o normalnych porach to by moze jakies transmisje w pubach byly czy cos a tak to lipa... wiec mnie tez ktos moze przygarnac ;p
dzendras
Germański oprawca

Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 1326

Skąd: Chorzów

PostWysłany: Śro 2:14, 15 Lis 2006    Temat postu:

Czuj się zaproszony Skrobocik, tylko TV weź ze sobą. No chyba, że będziemy oglądać MŚ na live.onet.pl :D
Skrobocik

Posty: 2958

PostWysłany: Śro 4:03, 15 Lis 2006    Temat postu:

To może zrzuta na jakiś używany telewizor i zamelinujemy się w instytucie :mrgreen:

Rogal napisał:

ileż w tej wypowiedzi optymizmu ;(a przecież jednak trzeba wierzyć w naszych, bo jak widać po wczorajszym meczyku czasem im się udaje!

przed meczem z Belgią też mówiłem, że dostaną 0:3... wygrali

z powyższych przypadków wynika, że muszę twierdzić, że nasi dostaną to wtedy mamy jakieś szanse na zwycięstwo :D

...

wszystko fajnie :) ale niestety nie da się tak tego przewidzieć.. jeśli by było inaczej to zawsze byśmy Cię rogal motywowali abyś mówił że nasi przegrają :)

PostWysłany: Pią 6:02, 17 Lis 2006    Temat postu:

No dobra nie zaspalam :wink: Mam tylko nadzieje ze to nie okaze sie snem (ze wlaczylam nagrywanie) :D
Skrobocik

Posty: 2958

PostWysłany: Pią 8:58, 17 Lis 2006    Temat postu:

trywialna napisał:

Na pewno nie. Jeszcze raz wielkie dzięki :D Na jakimś grillu się oddźwięczę, na pewno ;)

Skrobocik

Posty: 2958

PostWysłany: Sob 13:06, 18 Lis 2006    Temat postu:

Argentyna na kolanach :!: :!: :!: :!:
Już nawet Marcos Milinkovic (największa gwiazda reprezentacji Argentyny, doświadczony i dobry zawodnik ;) ) Im nie pomógł. Nasi zagrali ładny meczyk, chociaż o drugim secie, to wszyscy kibice i sami siatkarze woleliby zapomnieć: dużo błędów własnych i ogólnie słaby, dobrze, że chociaż finisz dobry mieli ;)

Skrobocik

Posty: 2958

PostWysłany: Nie 13:58, 19 Lis 2006    Temat postu:

No i Egipt też pokonany :D
Pomimo zdecydowanego wygrania pierwszego seta (25:13), w końcówce trzeciego seta było gorąco, bo przy stanie 24:22 dla nas, na zagrywkę w zespole Egiptu wszedł Ahmed Abd Elnaeim (A.Salah) z numerem 4 i zaserwował dwa asy serwisowe (piłki unikali, myśląc, że wyjdzie, Piotrek Gruszka i Daniel Pliński). Na szczęscie wszystko jednak skończyło się po naszej myśli. Dodatkowo musiał na naszych zadziałać fakt, że we wszystkich dotychczasowych meczach Egipt przegrywał dwa pierwsze sety, doprowadzał do tie-break'a i nawet jeden z nich wygrał.....ale nie z nami takie numery ;)

pawell
alkoholik

Posty: 498

PostWysłany: Nie 14:26, 19 Lis 2006    Temat postu:

no wychodzi na to ze wszystkie mecze wygramy do zera ;p zabawa to sie zacznie jak juz bedzie 2 faza spotkan bo teraz to za niski poziom przeciwnikow jak na naszych ;]
Skrobocik

Posty: 2958

PostWysłany: Nie 15:43, 19 Lis 2006    Temat postu:

pawell napisał:

Po co się ograniczać - wygramy wszystkie mecze po 3-0 :D
Na razie jesteśmy jedyną drużyną bez straconego seta, a Sebastian Świderski zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji najlepiej atakujących (29/45 = 64.44%) ;)

Niestety indywidualnie w zdobywaniu punktów nie mamy na razie (i oby tak dalej) szans, gdyż rozegraliśmy najmniej setów ze wszystkich zespołów i w klasyfikacji zdobytych punktów przez całą drużynę zajmujemy odległe miejsce z dorobkiem 226 punktów. Mniej od nas zdobyły tylko: Grecja (208), Kuba (213), Rosja (217), Czechy (223), Iran(tyle samo - 226, ale Oni przegrali wszystkie mecze :!: ). Czyli na 24 drużyny zajmujemy ex aequo 19 miejsce.

Miejmy nadzieję, że to wszystko przełoży się na niski poziom zmęczenia naszych zawodników i w tym należy szukać naszej przewagi w następnych rundach ;)
Skrobocik

Posty: 2958

PostWysłany: Wto 12:58, 21 Lis 2006    Temat postu:

No i kolejny mecz do przodu, i oczywiście wygrany stosunkiem 3:0 :D
Niestety mieliśmy gości wczoraj i nie dałem rady wstać na meczyk, ba nawet na Programowanie z Krawczykiem nie dałem rady wstać :? Podwójna strata, a chciałem tak ładnie się wkomponować, bo meczyk skończył się około 8:30, czyli mniej więcej tak, jak zaczynamy ćwiczenia. Ale kurdę nie dałem rady wstać ;)

No to jeszcze tylko Japonia ;) Trochę się z Nimi męczyliśmy w tegorocznej Lidze Światowej, niby wygraliśmy wszystkie cztery mecze, ale tylko jeden 3:0, jeden 3:1 i dwa 3:2. Ale nie ma to tamto, bądźmy dobrej myśli ;)

Jutro mecz jest w trakcie wykładu z MD, więc chyba nie muszę mówić, co wybrałem :D

Skrobocik napisał:

Naprawde wyklad z dyskretnej jest tak wazny, ze nie mozesz choc ten jeden jedyny raz go sobie odpuscic? :D
aaa
alkoholik

Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 450

PostWysłany: Śro 13:52, 22 Lis 2006    Temat postu:

[deleted]

Ostatnio zmieniony przez aaa dnia Sob 2:04, 17 Lis 2007, w całości zmieniany 1 raz

Hehe, no nic, jakoś przeżyję ;)

Dziwi mnie tylko reakcja mediów, że niby Japończycy rozbici, że nasi noakutują. Wcale tak nie było (niestety). Po prostu Polska reprezentacja jest, nie ukrywajmy, lepsza od Japońćzyków, ale mecz był raczej wyrównany. Japończycy są znani z tego, że potrafią każdą piłkę już praktycznie z podłogi podbić i dlatego bardzo trudno się z Nimi gra. Najlepszym sposobem na Nich jest po prostu napierdalanie ile fabryka dała......i właśnie tak robił to nasz ukochany Sebuś Świderski, szczególnie w trzecim secie. Meczyk naprawdę ładny, opłacało się oglądać.

Teraz dwa dni przerwy i jedziemy z Tunezją, Kanadą, Rosją i Serbami na deser ;)
Już napewno Lozano ma swoją koncepcję na drugą fazę turnieju, wierzę w to, gdyż jest On mega-specjalistą :D

Bardzo wiele daje nam to kolejne zwycięstwo, gdyż do drugiej rundy zaliczają się wszystkie mecze rozegrane z pozostałymi awansującymi zespołami, czyli mamy 3-0 w meczach i 9-0 w setach. Dzięki temu Japonia ma kawałek do nas, bo, naturalnie w grupie przegrała, ale też Sborna jest w plecy, bo w grupie przegrali z Serbią i Czarnogórą, więc można powiedziec, że troszkę mniejszą presję mamy, gdyż możemy (ale nie musimy :D ) sobie pozwolić na jedną porażkę. Serbowie farciarze są, albo świetni stratedzy, bo przegrali sety jedynie z Koreą i Kazachstanem, więc te przegrane sety Im się nie doliczają do drugiej rundy, więc zaczynamy na równi :?

ale z ciebie strateg;)

Taka jest prawda, bo tylko w ten sposób piłka wejdzie w pole, po rykoszecie wyjdzie poza boisko, albo gdzieś w trybuny poleci ;)

Już zostały uzupałnione statystyki i piękna sprawa, bo klasyfikacja najlepiej atakujących w pierwszej rundzie wygląda następująco:
Liczby: ilość_prób ilość_udanych procentowa_skuteczność