PostWysłany: Wto 11:08, 28 Lis 2006    Temat postu:

PostWysłany: Wto 13:14, 28 Lis 2006    Temat postu:

#18 napisał:
(...) TAKI mecz sie zdarza raz na 30lat!
kto nie widzial niech zaluje

Taki mecz ostatnio zdarzył się 3,5 miesiąca temu, a dokładnie 12 sierpnia w Katowickim Spodku jak graliśmy w Lidze Światowej 2006 z U.S.A. Przegrywaliśmy w słabym stylu 2:0, w setach do 17 i 21. Ale po przerwie dziesięciominutowej nastąpiła całkowita zmiana w grze naszych (tym razem nie było zmian, więc po prostu Lozano musiał Im coś powiedzieć ;) ) Ostatecznie nasi wygrali pozostałe sety do 19, 23 i tie-break'a do 15.
Wiem, bo byłem tam na hali i zdarłem gardło sobie wtedy :D

Mecz zajebisty, naprawdę nie żałuję, że ostatecznie nie poszedłem na ćwiczenia z Programowania (zaraz po meczu poszedłem do ii, poczekałem na koniec ćwiczeń, bo nie chciałem wchodzić 20 minut przed końcem zajęć i Krawczykowi się wytłumaczyłem, czemu mnie nie było ;) ).
Ale trzeba przyznać, że blok rosyjski był wybitnie ustawiony pod Świderskiego (nie dziwię się, bardzo dobre posunięcie taktyczne - całkowicie wyłączyć z gry najlepszego atakującego). Szkoda tylko, że Zagumny zbyt często grał na Sebusia właśnie, ale to było konsekwencją słabego odbioru i jedyne, co mógł Pawełek zrobić, to granie wolnych wysokich piłek na skrzydła, do których blokujący mają niezbyt trudne dojście.
Chciałem też zauważyć, że Ruscy podbijali piłki, które już praktycznie na ziemi leżały, po prostu zajebiście to robili. My w akademiku (zebrało się ponad 20 osób, a było tak głośno, że masakra, szczególnie przez ostatnie trzy sety ;) ) często falstartowaliśmy z radością, ale na szczęście w większości ostatecznie punkty były nasze. Ten Ich libero - Aleksiej Werbow jest naprawdę prze wymiataczem - zdecydowanie najlepszy ;)

EDIT:
Jeszcze mi się przypomniało, co rozkminiłem podczas meczu:
Wg mnie Szymański i Gruszka siali taki zamęt w szeregach Rosjan, gdyż praktycznie nie grali w tych mistrzostwach jeszcze i Rosjanie nie wiedzieli czego się po Nich spodziewać. Zresztą widać to po tym, jak zatrzymywali Świdra - po prostu wiedzieli w którą stronę zaatakuje i zamykali Mu kierunek :? Ja tak to widzę....czyli przydało się granie jednym składem dotychczas.

[deleted13]

Ostatnio zmieniony przez aaa dnia Sob 2:07, 17 Lis 2007, w całości zmieniany 1 raz
Skrobocik

Posty: 2958

PostWysłany: Wto 15:32, 28 Lis 2006    Temat postu:

Sebuś utrzymał się na pierwszym miejscu w atakujących, Kadziu wszedł do pierwszej piątki blokujących (między innymi kosztem Plińskiego), czyli jest okej.

Teraz najważniejsza sprawa: czy ktoś, kto mieszka blisko kampusu (a przynajmniej bliżej niż ja) i ma telewizor może zaprosić mnie na meczyk jutro :?: Sorki, że się tak na chama wpycham (już się chyba przyzwyczailiście ;) ), ale w tej chwili (do 3. grudnia) mistrzostwa są najważniejsze.
Zależy mi na tym, bo możliwe, że mecz też potrwa nawet pięć setów, a bardzo mi zależy, żeby na wykład z MD się wyrobić, bo na ostatnim i przed-przedostatnim (nie licząc tego, co go odwołał tak znienacka) nie byłem i trochę utraciłem płynność co się dzieje na wykładzie :?
Oglądając mecz w DS16 będę musiał wyjść jakoś około 9, albo wcześniej i jeśli podobnie jak dziś, mecz będzie opóźniony, to obejrzę co najwyżej trzy sety (oby tyle czasu mi starczyło). Mając miejscówkę blisko kampusu byłbym po prostu spokojniejszy ;)
kafex
zielony żul

Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 1458

Skąd: Zawiercie

PostWysłany: Wto 17:07, 28 Lis 2006    Temat postu:

Dołączam się do prośby/pytania Pana u góry ;)

Na jakimś portalu nazwa tego zdjęcia: "Jeden mały, drugi duży , obaj wielcy" :D

To jak coś, to spotykamy się po bożemu w DS16 jeśli nic innego nie wypali. Z Serbią trzeba od początku mocno zagrać......i oby tak nasi zagrali ;)

Polska - Serbia 3:0!!!

w sobotę półfinał a w niedziele gramy o pierwsze miejsce! :)

PostWysłany: Śro 12:08, 29 Lis 2006    Temat postu:

No to teraz trzeba przewieść Bułgarię, potem Brazylię i złoto jest nasze :)

Dobrze się ostatnio dzieje, piłkarze wygrywają, siatkarze wygrywają, Kubica spox jeździ... co to? "Mamy Cię"? ;)
cheater_
Orajt:)

Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 1022

PostWysłany: Śro 12:48, 29 Lis 2006    Temat postu:

Ha, wreszcie udało mi się wstać na mecz :D i pewnie dlatego tak gładko poszło ;) Czyli jeszcze 6 setów do obejrzenia :D
Skrobocik

Posty: 2958

PostWysłany: Śro 15:59, 29 Lis 2006    Temat postu:

Tak, meczyk piękny. Nie licząc pierwszego seta i chwili po drugiej przerwie technicznej w trzecim, to Serbia praktycznie nie istniała na parkiecie. Jak to mówią: "Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni" i właśnie w ten sposób nam się Rosjanie przysłużyli ;)

Czyli szykujemy się do DS16 na półfinał w sobotę na 7 rano :?:
Ja na pewno będę, pewnie Pandunia i Pawell też ;) Kto jeszcze :?:
Oczywiście w niedziele finał też, fajnie będzie popatrzeć jak Brazylia dostaje od naszych w dupkę :D

PostWysłany: Śro 16:42, 29 Lis 2006    Temat postu:

z kim brazylia przegrala (bo ma 1 porazke do tej pory) i jakie byly tego okolicznosci. bo ja myslalem ze bulgarii trzeba sie mocno bac skoro tak po kolei wyszystkich jada. a tu okazalo sie ze 0:3 z brazylia. kto tu kurde jest najlepszy?

nie 0:3 tylko 1:3

Brazylia przegrała 1:3 z Francją... było to 19.11 (gr. B)
Skrobocik

Posty: 2958

PostWysłany: Śro 19:47, 29 Lis 2006    Temat postu:

Tu nie ma co liczyć innych meczy.... dyspozycję zespołu liczy się po wynikach w meczach najwyższe stawki i z najlepszymi przeciwnikami. Hehe, a Francuzi mieli do wyrównania rachunki z ostatniego finału Ligi Światowej, gdzie prowadzili już 2:0, a w końcu przegrali 2:3. Brazylijczycy podnieśli się, coś jak nasi z Ruskimi :D

PostWysłany: Śro 23:58, 29 Lis 2006    Temat postu:

Mówię wam że wtopią 2 kolejne mecze po 0:3 każdy. Nie warto tego oglądać nawet.
Skrobocik

Posty: 2958

PostWysłany: Czw 0:37, 30 Lis 2006    Temat postu:

Rogal napisał:

Rogal, znaczy Ty po swojemu :>

Stasiu napisał:

Najdziwniejsze jest to, że napisane jest na stronie Polsatu,że niby o 10 jest relacja. Mam nadzieję, że to poprawią, znaczy, że będzie na żywo. A wybiera się ktoś na meczyk o 4:30 (znaczy ktoś oprócz mnie ;) ), bo Serbia z Brazylią może być zajebisty meczyk :D

PostWysłany: Pią 14:33, 01 Gru 2006    Temat postu:

To jak coś, to zbiórka w DS16 około siódmej ;)
Ja ze współokatorem będziemy ewentualnie jakoś chwilkę później, to jakbyście mogli, to pozajmujcie miejsca, bo pewnie będzie dużo ludzia :D

Polsat uaktualnił program: [link widoczny dla zalogowanych]